Magyar szereplések a vizes VB-n

by admin 322 views0

Íme, magyar sportolóink tervezett szereplése a vizes VB programjában:  

Július 18., kedd:

Nyíltvízi úszás, Balatonfüred:
10:00 - Férfi - Egyéni - 10km – Döntő (Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel)
Műugrás, Duna Aréna:
10:00 - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) – Selejtező (Kormos Villő)
Szinkronúszás, Városligeti-tó:
11:00 - Női - Csapat - Technikai program – Döntő (Magyarország?: Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan?)
Műugrás, Duna Aréna:
15:30 - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) – Elődöntő (Kormos Villő?)
Szinkronúszás, Városligeti-tó:
19:00 - Női - Páros - Szabad program – Selejtező (Kiss Szofi, Schwartz Anett, tartalék: Dávid Janka)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
20:10 - Női - Csapat – Franciaország-Magyarország – csoportmérkőzés (Magyarország: Gangl Edina, Czigány Dóra, Antal Dóra, Gurisatti Gréta, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Tóth Ildikó, Bujka Barbara, Csabai Dóra, Szilágyi Dorottya, Kasó Orsolya)  

Július 19., szerda:

Nyíltvízi úszás, Balatonfüred:
10:00 - Női - Egyéni - 5km – Döntő (Novoszáth Melinda, Juhász Janka)
Műugrás, Duna Aréna:
10:00 - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) – Selejtező (Ligárt Ábel, Bóta Botond)
Szinkronúszás, Városligeti-tó:
11:00 - Női - Egyéni - Szabad program – Döntő (Kiss Szofi?)
Műugrás, Duna Aréna:
15:30 - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) – Elődöntő (Ligárt Ábel, Bóta Botond)
Műugrás, Duna Aréna:
18:30 - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) – Döntő (Kormos Villő?)
Szinkronúszás, Városligeti-tó:
19:00 -  Női - Csapat - Szabad program – Selejtező (Magyarország: Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
20:10 - Férfi - Csapat – Magyarország-Olaszország – csoportmérkőzés (Magyarország: Nagy Viktor, Török Béla, Manhercz Krisztián, Zalánki Gergő, Vámos Márton, Hosnyánszky Norbert, Decker Ádám, Gór-Nagy Miklós, Erdélyi Balázs, Varga Dénes, Mezei Tamás, Hárai Balázs, Decker Attila)  

Július 20., csütörtök:

Nyíltvízi úszás, Balatonfüred:
10:00 - Vegyes - Csapat - 5km – Döntő (Magyarország, a váltó összetétele még kérdéses)
Szinkronúszás, Városligeti-tó:
11:00 - Női - Páros - Szabad program – Döntő (Kiss Szofi, Schwartz Anett, tartalék: Dávid Janka?)
Műugrás, Duna Aréna:
18:30 - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) – Döntő (Ligárt Ábel, Bóta Botond?)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
20:10 - Női - Csapat – Hollandia-Magyarország – csoportmérkőzés (Magyarország: Gangl Edina, Czigány Dóra, Antal Dóra, Gurisatti Gréta, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Tóth Ildikó, Bujka Barbara, Csabai Dóra, Szilágyi Dorottya, Kasó Orsolya)  

Július 21., péntek:

Nyíltvízi úszás, Balatonfüred:
08:30 - Férfi - Egyéni - 25km – Döntő (Rasovszky Kristóf, Gyurta Gergely)
08:30 - Női - Egyéni - 25km – Döntő (Olasz Anna, Sömenek Onon Kata)
Műugrás, Duna Aréna:
10:00 - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) – Selejtező (Somhegyi Krisztián)
Szinkronúszás, Városligeti-tó:
11:00 - Női - Csapat - Szabad program – Döntő (Magyarország: Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan?)
Műugrás, Duna Aréna:
15:30 - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) – Elődöntő (Somhegyi Krisztián?)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
20:10 - Férfi - Csapat – Franciaország-Magyarország – csoportmérkőzés (Magyarország: Nagy Viktor, Török Béla, Manhercz Krisztián, Zalánki Gergő, Vámos Márton, Hosnyánszky Norbert, Decker Ádám, Gór-Nagy Miklós, Erdélyi Balázs, Varga Dénes, Mezei Tamás, Hárai Balázs, Decker Attila)  

Július 22., szombat:

Műugrás, Duna Aréna:
17:00 - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) – Döntő (Somhegyi Krisztián?)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda
Nők, a nyolc közé jutásért (amennyiben a női válogatott nem lesz csoportelső):
13:30: A2-B3
15:00: A3-B2
20:30: C2-D3 – a magyar válogatott mindenképpen 20.30-kor kezd, amennyiben játszania kell
22:00 C3–D2

Július 23., vasárnap:

Úszás, Duna Aréna
09:30 – selejtezők
  • Férfi 400 méteres gyorsúszás (Kalmár Ákos)
  • Női 100 méteres pillangóúszás (Szilágyi Liliána)
  • Férfi 50 méteres pillangóúszás (Cseh László)
  • Női 200 méteres vegyes úszás (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
  • Férfi 100 méteres mellúszás (Gyurta Dániel)
  • Női 400 méteres gyorsúszás (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
  • Női 4x100 méteres gyorsváltó: Magyarország
  • Férfi 4x100 méteres gyorsváltó: Magyarország
17:30 – középdöntők, döntők
  • Férfi 400 méteres gyorsúszás döntő (Kalmár Ákos?)
  • Női 100 méteres pillangóúszás középdöntő (Szilágyi Liliána?)
  • Férfi 50 méteres pillangóúszás középdöntő (Cseh László?)
  • Női 200 méteres vegyes úszás középdöntő (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna?)
  • Férfi 100 méteres mellúszás középdöntő (Gyurta Dániel?)
  • Női 400 méteres gyorsúszás döntő (Kapás Boglárka, Késely Ajna?)
  • Női 4x100 méteres gyorsváltó döntő
  • Férfi 4x100 méteres gyorsváltó döntő
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
Férfiak, a nyolc közé jutásért (amennyiben a magyar válogatott nem csoportgyőztes a B csoportban):
13:30: A2-B3
15:00: A3-B2
20:30: C2-D3 – a magyar válogatott mindenképpen ekkor kezd, ha játszania kell
22:00 C3–D2

Július 24., hétfő:

Úszás, Duna Aréna:
09:30 – selejtezők
  • Női 100 méteres hátúszás (Hosszú Katinka)
  • Férfi 100 méteres hátúszás (Balog Gábor)
  • Női 100 méteres mellúszás (Sztankovics Anna)
  • Férfi 200 méteres gyorsúszás (Kozma Dominik, Bernek Péter)
  • Női 1500 méteres gyorsúszás (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
17:30 – középdöntők, döntők
  • Férfi 100 méteres mellúszás döntő (Gyurta Dániel?)
  • Női 100 méteres pillangóúszás döntő (Szilágyi Liliána?)
  • Férfi 100 méteres hátúszás középdöntő (Balog Gábor?
  • Női 100 méteres mellúszás középdöntő (Sztankovics Anna?)
  • Férfi 50 méteres pillangóúszás döntő (Cseh László?)
  • Női 100 méteres hátúszás középdöntő (Hosszú Katinka?)
  • Férfi 200 méteres gyorsúszás középdöntő (Kozma Dominik, Bernek Péter?)
  • Női 200 méteres vegyes úszás döntő (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
Nők, negyeddöntők (a magyar válogatott mindenképpen 20 óra 30-tól játszik, ha eljut idáig):
14:50: A1–C2/D3 (M29)
16:10: B1– C3/D2 (M30)
20:30: C1– A2/B3 (M27) – a magyar válogatott ekkor kezdi a negyeddöntőt, ha eljut ide
22:00: D1–A3–B2 (M28)

Július 25., kedd:

Úszás, Duna Aréna:
09:30 – előfutamok
  • Női 200 méteres gyorsúszás (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn)
  • Férfi 50 méteres mellúszás (Financsek Gábor)
  • Férfi 200 méteres pillangóúszás (Cseh László, Kenderesi Tamás)
  • Férfi 800 méteres gyorsúszás (Gyurta Gergely)
17:30 – középdöntők, döntők
  • Férfi 200 méteres gyorsúszás döntő (Kozma Dominik, Bernek Péter?)
  • Női 1500 méteres gyorsúszás döntő (Kapás Boglárka, Késely Ajna?)
  • Férfi 50 méteres mellúszás középdöntő (Financsek Gábor?)
  • Női 100 méteres hátúszás döntő (Hosszú Katinka?)
  • Férfi 100 méteres hátúszás döntő (Balog Gábor?)
  • Női 200 méteres gyorsúszás középdöntő (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn?)
  • Férfi 200 méteres pillangóúszás középdöntő (Cseh László, Kenderesi Tamás?)
  • Női 100 méteres mellúszás döntő (Sztankovics Anna?)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
Férfiak, negyeddöntő (a magyar válogatott mindenképpen 20.30-tól kezd, amennyiben bejut a nyolc közé): Negyeddöntő:
14:50: A1–C2/D3 (M29)
16:10: B1– C3/D2 (M30)
20:30: C1– A2/B3 (M27) – a magyar válogatott ekkor kezd, amennyiben eljut a negyeddöntőig
22:00: D1–A3–B2 (M28)

Július 26., szerda:

Úszás, Duna Aréna:
09:30 - előfutamok
  • Férfi 100 méteres gyorsúszás (Kozma Dominik, Bohus Richárd)
  • Női 50 méteres hátúszás (Joó Sára)
  • Női 200 méteres pillangóúszás (Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka)
  • Férfi 200 méteres vegyes úszás (Sós Dániel)
  • 4x100 méteres mixed váltó
  • egyes váltó (Magyarország)
17:30 – középdöntők, döntők
  • Női 200 méteres gyorsúszás döntő (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn?)
  • Férfi 100 méteres gyorsúszás középdöntő (Kozma Dominik, Bohus Richárd?)
  • Női 50 méteres hátúszás középdöntő (Joó Sára?)
  • Férfi 200 méteres pillangóúszás döntő (Cseh László, Kenderesi Tamás?)
  • Férfi 50 méteres mellúszás döntő (Gyurta Dániel?)
  • Női 200 méteres pillangóúszás középdöntő (Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka?)
  • Férfi 200 méteres vegyes úszás középdöntő (Sós Dániel?)
  • Férfi 800 méteres gyorsúszás döntő (Gyurta Gergely?)
  • 4x100 méteres mixed vegyes váltó döntő (Magyarország?)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
Nők (amennyiben a magyar válogatott eljut idáig): Elődöntő:
20:30: A1–C2/D3 győztese (M35)–B1–C3/D2 győztese (M36)
22:00: C1– A2/B3 győztese (M37)–D1–A3–B2 győztese (M38)
 

Július 27., csütörtök:

Úszás, Duna Aréna
09:30 – előfutamok
  • Női 100 méteres gyorsúszás (Verrasztó Evelyn, Gyurinovics Fanni)
  • Férfi 200 méteres mellúszás (Gyurta Dániel)
  • Női 200 méteres mellúszás (Sebestyén Dalma)
  • Férfi 200 méteres hátúszás (Bernek Péter, Telegdy Ádám)
  • Női 4x200-as gyorsváltó (Magyarország)
17:30 – középdöntők, döntők
  • Férfi 200 méteres vegyes úszás döntő (Sós Dániel?)
  • Női 100 méteres gyorsúszás középdöntő (Verrasztó Evelyn, Gyurinovics Fanni?)
  • Férfi 100 méteres gyorsúszás döntő (Kozma Dominik, Bohus Richárd?)
  • Női 50 méteres hátúszás döntő (Joó Sára?)
  • Férfi 200 méteres mellúszás középdöntő (Gyurta Dániel)
  • Női 200 méteres pillangóúszás döntő (Hosszú Katinka, Szilágy Liliána?)
  • Női 200 méteres mellúszás középdöntő (Sebestyén Dalma?)
  • Férfi 200 méteres hátúszás középdöntő (Bernek Péter, Telegdy Ádám?)
  • Női 4x200-as gyorsváltó döntő (Magyarország?)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
Férfiak, elődöntők (amennyiben a magyar válogatott eljut ide:
20:30: A1–C2/D3 győztese (M35)–B1–C3/D2 győztese (M36)
22:00: C1– A2/B3 győztese (M37)–D1–A3–B2 győztese (M38)

Július 28., péntek:

Úszás, Duna Aréna
09:30 – előfutamok
  • Férfi 50 méteres gyorsúszás (Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián)
  • Női 50 méteres pillangóúszás (Molnár Flóra)
  • Férfi 100 méteres pillangóúszás (Cseh László, Milák Kristóf)
  • Női 200 méteres hátúszás (Hosszú Katinka, Burián Kata)
  • Férfi 4x200-as gyorsváltó (Magyarország)
  • Női 800 méteres gyorsúszás (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
17:30 – középdöntők, döntők
  • Női 100 méteres gyorsúszás döntő (Kozma Dominik, Bohus Richárd?)
  • Férfi 200 méteres hátúszás döntő (Bernek Péter, Telegdy Ádám?
  • Női 200 méteres hátúszás elődöntő (Hosszú Katinka, Burián Kata?)
  • Férfi 50 méteres gyorsúszás középdöntő (Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián?)
  • Női 200 méteres mellúszás döntő (Sebestyén Dalma?)
  • Férfi 100 méteres pillangóúszás középdöntő (Cseh László, Milák Kristóf?)
  • Női 50 méteres pillangóúszás középdöntő (Molnár Flóra?)
  • Férfi 200 méteres mellúszás döntő (Gyurta Dániel)
  • Férfi 4x200-as gyorsváltó döntő (Magyarország?)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
Nők:
Az 5. helyért:
13:30: M41 győztes-M42 győztes
A 3. helyért:
15:00: M43 vesztes-M44 vesztes
Döntő:
20:30: M43 győztes-M44 győztes  

Július 29., szombat:

Úszás, Duna Aréna
09:30 – előfutamok
  • Női 50 méteres gyorsúszás (Molnár Flóra)
  • Férfi 50 méteres hátúszás (Balog Gábor, Bohus Richárd)
  • Női 50 méteres mellúszás (Sztankovics Anna)
  • 4x100-as mixed gyorsváltó (Magyarország)
  • Férfi 1500 méteres gyorsúszás (Kalmár Ákos, Rasovszky Kristóf)
17:30 – középdöntők, döntők
  • Női 50 méteres pillangóúszás döntő (Molnár Flóra?)
  • Férfi 50 méteres gyorsúszás döntő (Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián?)
  • Női 200 méteres hátúszás döntő (Hosszú Katinka, Burián Kata?)
  • Női 50 méteres mellúszás középdöntő (Sztankovics Anna?)
  • Férfi 100 méteres pillangóúszás döntő (Cseh László, Milák Kristóf?)
  • Női 50 méteres gyorsúszás középdöntő (Molnár Flóra?)
  • Férfi 50 méteres hátúszás középdöntő (Balog Gábor, Bohus Richárd?)
  • Női 800 méteres gyorsúszás döntő (Kapás Boglárka, Késely Ajna?)
  • 4x100 méteres mixed gyorsváltó döntő (Magyarország?)
Vízilabda, Hajós Alfréd Uszoda:
Férfiak: Az 5. helyért: 13:30: M41 győztes-M42 győztes A 3. helyért: 15:00: M43 vesztes-M44 vesztes Döntő: 20:30: M43 győztes-M44 győztes  

Július 30., vasárnap:

Úszás, Duna Aréna
09:30 – előfutamok
  • Férfi 400 méteres vegyes úszás (Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely)
  • Női 400 méteres vegyes úszás (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
  • 4x100-as férfi vegyes váltó (Magyarország)
  • 4x100-as női vegyes váltó (Magyarország)
17:30 – döntők
  • Női 50 méteres mellúszás döntő (Sztankovics Anna?)
  • Férfi 400 méteres vegyes úszás döntő (Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely)
  • Női 50 méteres gyorsúszás döntő (Molnár Flóra?)
  • Férfi 50 méteres hátúszás döntő (Balog Gábor, Bohus Richárd?)
  • Női 400 méteres vegyes úszás döntő (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna?)
  • Férfi 1500 méteres gyorsúszás döntő (Rasovszky Kristóf, Kalmár Ákos?)
  • 4x100-as női vegyes váltó döntő (Magyarország?)
  • 4x100-as férfi vegyes váltó döntő (Magyarország?)